SFP+ Transceiver 10-pack 10Gbit/s single mode BiDi 20km 1330/1270 Netgear

  • Coding

1.450,00 € 1.450,00 € 1450.0 EUR

1.450,00 €

Optie niet beschikbaar

Deze combinatie bestaat niet.

Voeg toe aan mandje

30 dagen geld terug garantie
Gratis verzending in de V.S..
Koop nu, ontvang in 2 dagen


Specificaties voor SFP+ Transceiver 10-pack 10Gbit/s single mode BiDi 20km 1330/1270 Netgear

Coding Netgear