SFP+ Transceiver 10Gbit/s single mode LC BiDi 1330TX/1270RX 20km

  • Coding

150,00 € 150,00 € 150.0 EUR

150,00 €

Optie niet beschikbaar

Deze combinatie bestaat niet.

Voeg toe aan mandje

30 dagen geld terug garantie
Gratis verzending in de V.S..
Koop nu, ontvang in 2 dagen


Specificaties voor SFP+ Transceiver 10Gbit/s single mode LC BiDi 1330TX/1270RX 20km

Coding UN of Cisco of Netgear of HP1950 JG962A / HP5130 JG933A